We Are Change Rotterdam interviewde Chairman Ian de Jong tijdens het 25
jarig jubileum van het Netherlands Helsinki Committee. Wij vroegen hem hoe het met de mensenrechten in Nederland gesteld is. Dit naar aanleiding van het langdurig in hechtenis houden van een man die een twitter-bericht verstuurde, de slepende affaire met de gooier van de 'waxine-lichthouder' en de nieuwe maatregelen die doorgevoerd.
zijn in het regeer accoord. Daarnaast vroegen wij hem naar de nieuwe rol van de omstreden voormalig secretaris generaal van Justitie Joris Demmink binnen de Netherlands Helsinki Committee. Joris Demmink was de hoofdrolspeler tijdens de hoorzitting die georganiseerd was door de Helsinki Commission in de USA, een zusterorganisatie van de NHF, op 7 oktober 2012. Hij werd daar expliciet onder de aandacht gebracht wegens zijn vermeende betrokkenheid bij een pedofielen-netwerk.
Waarom word de getuigen verklaring van advocaat
BeantwoordenVerwijderenvan der Plas in het geheel niet genoemd voor de
Amerikaanse Helsinki commissie, maar
alleen een demonstratie.
Ian de Jong komt wel heel makkelijk weg
met dit softe interview.
groet
maup
onkreukbaar, nee, onaantastbaar : Sibel Edmonds : Turkeije zit midden in de Gladio - CIA - islamisten om de macht over te nemen van Casa Blanca tot Urumqi in China. Turkeije - Gladio - Demmink = onaantastbaar ; 1+1+1=3
BeantwoordenVerwijderen